MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 5235141
nr 523 5141
Fåtöljer
1-par, 20-tal, läder [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 maj 2008
kl 16:45:17
350 kr
850 kr
1.200 kr